GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

Wood Green Gospel Choir

Wood Green Gospel Choir Wood Green Gospel Choir vzniknul v r. 1981. Jeho členové pocházejí z New Testament Church of God ve Wood Green v severním Londýně. Ze začátku vystupovali především v okolí Londýna, ale jejich reputace rychle rostla. V roce 1992 vystoupili v gospel TV programu People Get Ready společně s uznávaným a známým Oslo Gospel Choir. Koncertovali v Severním Irsku, Belgii, Holandsku, Německu, Itálii a v Jihoafrické republice.

Nahráli 2 CD, to první, This Fellowship, v roce 1997 a další, On Christmas Night, v r. 2000. This Fellowship získalo nominaci na nejlepší gospel-album v Music of Black Origins Awards.

V letošním roce přijíždí Wood Green Gospel Choir v polovině listopadu na pozvání občanského sdružení Gospel Train do Prahy a do Plzně a vystoupí ve prospěch pražského Hospicu Štrasburk a plzeňského Hospicu sv. Lazara.

Jedinečný hudební zážitek tak bude odměnou pro všechny, kteří by rádi pomohli pražskému nebo plzeňskému hospicu. Můžete se těšit na devatenáct zpěváků a čtyři muzikanty a na skladby Richarda Smallwooda, Kirka Franklina, z evropských autorů uslyšíte třeba písně Hanse Christiana Jochimsena.

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách