GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

Gospel Week

Gospel Week je týden na podporu Gospel Workshopu s Hansem Christianem Jochimsenem. Výtěžek ze všech koncertů bude použit na uhrazení části nákladů této akce. Přijďte podpořit konání květnového workshopu a užijte si spoustu dobré muziky!!!

V pondělí 1. 3. můžete přijít na vyučování zpěvu, které vede Jana Peřtová v Tyršově ZŠ v Jinonicích a to od 1600 hodin. Spojení: metro B, stanice Jinonice. Od 1800 tamtéž přednáška o gospelu, kterou bude mít Mgr. Alena Dobrovolná

V úterý 2. 3. určitě nevynechejte klub Vagón, kde od 2030 bude hrát kapela Private Earthquake. Přijďte zjistit, jestli klub Vagón takové malé soukromé zemětřesení, jakým jsou pánové Marek Haruštiak, Lukáš Martinec a Vašek Polanecký, unese.

V pátek se na Vás bude těšit Jana Peřtová v Římské 43 a bude zpívat duchovní muziku v rockovém hávu. Začátek v 1900 hodin.

V sobotu 6. března pak určitě přijďte do Libně, do ulice U Pošty 6 čeká Vás tam Touch of Gospel, kapela Infinity a nejen špetka, ale celá spousta gospelu. Když přijdete už ráno, máte možnost si dokonce i zazpívat ale nebudeme se zlobit ani když přijdete až na večerní koncert v sedm hodin - potřebujeme přeci nějaké to publikum, no ne?

A celý týden zakončí seskupení jménem Joy Disease a věřím, že jejich radost z ladících spirituálů a vokálního jazzu bude opravdu nakažlivá.

Tak to je náš Gospel Week přijďte a buďte u toho.

Těším se na Vás!

Alenka

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách