GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

Vyučující na workshopu 2015

Pozvání na letošní workshop, který se již tradičně koná v Salesiánském divadle v Praze 8 ve dnech 24. – 26. dubna 2015, přijal jeden dirigent a jedna dirigentka. Dirigenta už znáte. Pražský workshop bez Colina Vassella je docela těžké si představit a on si to těžko umí představit bez nás. Proto je prvním lektorem právě on.

Colin Vassell

Colin Vassell

Co o Colinovi říct? Vynikající zpěvák, báječný dirigent, ochotný k různým novým věcem. Kdo ho znáte, pak víte, že gospel v jeho podání je autentický, že Colin věří tomu, co zpívá. Působil v Čechách na spoustě workshopů, hostoval na nejrůznějších nahrávkách a vystoupeních a pořád se rád vrací.

Laura Kjærgaard

Laura Kjærgaard

Laura? I té se v Praze líbí pořád víc, takže i ji jsme pozvali znovu i letos. Je to zpěvačka z Opstand Gospel Choir, dirigentka, učitelka zpěvu, skorovítězka první řady dánského X-faktoru, dáma, jejíž hlas pochválil i Kirk Franklin, když vystupoval právě v Dánsku. Vzhedem k tomu, jak velice se líbil loňský koncert s touhle dvojicí, zkusíme, jestli se nám povede právě tenhle úspěch překonat.

Těšíme se na vás.

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách