GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

Přijeďte na dovolenou s gospelem!
Kamenický Šenov 2004

Tenhle týden je pro všechny, kdo rádi zpívají, chtěli by se o zpívání něco nového naučit, dozvědět se i něco o gospelu a celé snažení korunovat koncertem v letním kině v Novém Boru, kde vystoupíme společně se sborem Touch of Gospel a kapelou Infinity.

Kdy? 9. - 15. 8. 2004

Kde? v penzionu Tavba, Smetanova 636, v Kamenickém Šenově. Bydlet budeme v dependenci Gočár, kde jsou dvou a čtyřlůžkové pokoje, přičemž vždy dva pokoje mají společnou koupelnu a toaletu. Další info: http://www.penzion-tavba.wz.cz/

Co se bude dít? Začínáme v pondělí večer večeří a seznamovacím programem, v úterý, ve středu a v pátek budeme mít vždy od 9 do 10:30 hodin společnou výuku pěvecké techniky a od 11 do 12 nácvik na nedělní koncert. Odpoledne (v době od 14 o 17 hodin) budete mít příležitost absolvovat individuální lekce, které nejsou ovšem zahrnuty v ceně a jedna bude stát kolem 200 korun. Každý večer Vás pak čekají různé tematicky laděné programy třeba o historii gospelu nebo důležitých postavách tohoto žánru.

V neděli se pak vydáme na gospel koncert do Nového Boru, kde vystoupí Touch of Gospel a kapela Infinity. Pokud budeme šikovní, s některými písničkami vystoupíme právě na tomhle koncertě.

O program se postarají: Jana Peřtová (hlasová péče), Alena Dobrovolná (historie gospelu atd.) a Michal Beránek (dirigent sboru Touch of Gospel).

V době, kdy program mít nebudete, můžete například navštívit nedaleké přírodní koupaliště nebo některou z místních skláren. Pokud se Vám nebude chtít nikam chodit, můžete prostě jen odpočívat v lesoparku, uprostřed kterého se penzion nachází, nebo se projet na koni, což penzion na požádání zprostředkuje.

Za kolik?

Cena A zahrnuje ubytování v penziónu Tavba s plnou penzí, dopravu do Nového Boru v neděli a kursovné, které v tomto případě činí 1015 Kč. celkem tedy 3250 Kč

Pro rodinné příslušníky a jiné osoby, které se neúčastní výuky, platí cena B, která zahrnuje ubytování s plnou penzí v penziónu Tavba, dopravu do Nového Boru a zpět a poplatek za zprostředkování pobytu. Cena B činí 2600 Kč

Hlaste se nejpozději do 15. července 2004 zasláním přihlášky na adresu Mgr. Alena Dobrovolná, Polívkova 12, 158 00 Praha 5. Zálohu 1500 Kč na osobu musíte zaplatit nejpozději k datu odeslání přihlášky. Tamtéž dostanete i další informace o pobytu na e-mailu alenka@gospeltrain.cz nebo na telefonu 776 583 552.

Platbu provádějte převodem na účet č. 101 115 27 92/5500, jako var. symbol uvádějte své rodné číslo.

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách