GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

SMArt Gospel

Benefiční koncerty ve prospěch dětí se spinální muskulární atrofií (SMA)

Pořad Klíč o spinální muskulární atrofii.

Co takhle hned na začátku adventu někomu pomoct? A ještě si k tomu užít trochu gospelu? Zdá se vám to jako dobrý nápad? V tom případě jste vítáni na některém ze čtyř benefičních koncertů projektu SMArt Gospel, který se uskuteční 29. listopadu 2014 ve čtyřech různých českých a moravských městech za účasti různých, nejen gospelových uskupení. Výtěžek ze všech čtyř koncertů věnujeme přímo rodinám dětí se spinální muskulární atrofií. V loňském roce byl výtěžek ze všech čtyř koncertů přes 52 000 korun. Protože si myslíme, že děti se SMA peníze opravdu potřebují, jelikož je péče o ně nákladná a náročná, rozhodli jsme se celý projekt zopakovat i letos s tím, že peníze dostanou letos přímo konkrétní děti. Zveme vás tedy na třetí ročník SMArt Gospelu. Něco praktických informací.

Kdy a kde se tedy benefiční koncerty konají?

29. listpadu 2014 v 18:00 hodin.

V Praze bude koncert v modlitebně Církve bratrské v Soukenické ulici a vystoupí na něm nejen sbory Gospel Limited a Maranatha Gospel Choir, ale i duo T´n´T. Prostor je bezbariérový.

V Brně přijďte na Brno Gospel Choir do modlitebny Bratrské jednoty baptistů ve Smetanově ulici 20. Prostor je bezbariérový.

V Plzni se na vás těší Touch of Gospel s hostující dánskou sólistkou Sárou Moshage v kostele U Ježíška, v ulici, co se jmenuje stejně. I zde jsou vozíčkáři vítáni.

No a konečně v Ostravě - Zábřehu přijďte v šest večer do kostela sv. Ducha v Kotlářově ulici. V komponovaném programu vystoupí nejen Keep Smiling Gospel Orlová, ale i kapela BG Styl, Family Gospel Ostrava nebo Lidová konzervatoř a Múzická škola Ostrava. Koncert moderuje Jana Bohušová a přístup do kostela je opět přátelský i vůči vozíčkářům.

Výši vstupného necháváme tentokrát zcela na vás, vstupné je dobrovolné. Doporučujeme stokorunu, rádi ale budeme za jakýkoli příspěvek.

Těšíme se na Vás.

Mediálními partnery projektu je Rádio Proglas a internetové noviny Křesťan dnes.

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách