GOSPEL Train

Gospel Train
www.gospeltrain.cz

Facebook ikona

Muzikoterapie gospelem?

Plakát: Muzikoterapie gospelem Mezi Mezinárodním dnem dětí a Mezinárodním dnem hudby se připravuje velký benefiční koncert, na kterém vystoupí celkem čtyři gospelová tělesa: Maranatha Gospel Choir, Gospel Limited, Touch of Gospel a T'n'T.

Koncert se uskuteční v neděli 5. června od 19 hodin ve Vršovickém divadle MANA, které je bezbariérové, takže i návštěvníci na vozíčku jsou vítáni.

Koncert podpoří muzikoterapeutický program v mateřské školce speciální Štíbrova, kam chodí děti s kombinovaným postižením. Jsou tu děti s postižením fyzickým, s mentálním postižením, s vadami řeči nebo taky děti autistické. Muzikoterapie je pro ně příležitost, jak poznávat něco nového a taky třeba komunikovat s okolím – pro některé z nich je to jeden z mála způsobů, jak to dokážou.

Navíc jako organizátoři i zpěváci zároveň věříme, že hudba je něco úžasného, co dává radost. Rádi bychom tedy děti ve školce podpořili. Proto pro ně společně v neděli 5. června zazpíávme. Bude to krásný koncert, plný energie, úsměvů a radosti. A doufáme, že budete chtít být u toho. S námi.

Vstupné je dobrovolné. Můžete dát, kolik chcete. A my si ho nenecháme.

Výtěžek ze vstupného pomůže s vybavením pro malé muzikanty – s nákupem muzikoterapeutických nástrojů i vybavení místnosti, kde se děti kvůli muzice scházejí.

Těšíme se na vás!

Gospel Limited, Maranatha Gospel Choir, Touch of Gospel a T'n'T.

[ O nás] [ Akce] [ Radio] [ Fotky] [ Workshop] [ Na dřeň] [ Sbory] [ Hudba] [ Vývoj] [ Texty] [ Odkazy] [ Kontakt] [ Kniha] [ Novinky] [ Ikonky] [

Informovat o novinkách